Vrátenie tovaru do 30 dní

Prišiel Vám tovar, ktorý ste si objednali, ale nie ste s ním spokojní?

Ku všetkých objednávkam sa snažíme pristupovať s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou a vieme, ako nepríjemné je, keď zo zakúpeného tovaru nemáte radosť. Našim cieľom je mať zákazníkov, ktorí budú spokojní s nami, aj so zakúpeným tovarom, pretože iba v tom prípade sa k nám vrátia. Všetci zákazníci, ktorí u nás zakúpili tovar cez náš eshop, ho môžu do 14 dní od prevzatia vrátiť z dôvodov popisovaných vyššie alebo bez udania dôvodu, toto je zákonom stanovená lehota. U nás môžete tovar vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu a my Vám vrátime obratom peniaze. Našim cieľom je ponúknuť Vám viac času na odskúšanie a rozhodnutie.

 

Za akých podmienok môžete tovar vrátiť?

  • Tovar nesmie byť použitý, nesmú byť na ňom známky používania. Tovar musí byť zabalený v originálnom balení.
  • Tovar musí byť kompletný vrátane príslušenstva a návodu.
  • Doporučujeme, aby ste pri rozbaľovaní tovaru neponičili originálny obal.
  • Spoločne s vráteným tovarom treba poslať originálny doklad o nákupe.
  • Tovar nesmie byť poslaný na dobierku, takáto zásielka nebude z našej strany prijatá.
  • Zásielku doporučujeme pri posielaní poistiť balík na sumu zodpovedajúcej hodnote tovaru.

 

Ako postupovať v prípade vrátenia?

Vyplňte prosím formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý je dispozícii na stiahnutie dole na tejto stránku. Stiahnete ho úplne bežným spôsobom po kliknutí na tlačítko uložiť, následne si zvolíte miesto na disku, kde sa má súbor uložiť. Formulár následne otvoríte, vytlačíte a s perom vypíšete. Do popisu napíšte, že nám tovar vraciate. Ak nám napíšete aj dôvod vrátenia, budeme radi. Na záver tento formulár podpíšte. Formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať tovar, doklad o kúpe (faktúru) a tento formulár. Tovar je potrebné poslať kompletný, podľa možnosti v originálnom balení.

Tovar pošlite na adresu našej prevádzky:

TOVA EU, s.r.o.

Mojmírova 2101/4

955 01 Topoľčany

  

Ako dlho to bude trvať?

Požiadavka našich zákazníkov na vrátenie tovaru je vyriešená v najrýchlejšom možnom čase, najneskôr však do 5 pracovných dní od doručenia tovaru k nám. Tovar si po doručení k nám skontrolujeme a následne pokračujeme v procese vrátenia kúpnej ceny na Váš účet. Pri vrátení tovaru s požiadavkou na vrátenie kúpnej ceny zašleme pri splnení všetkých uvedených podmienok kúpnu cena na Váš bankový účet, a to najneskôr do 10 pracovných dní po fyzickom obdržaní zásielky.

V prípade akýkoľvek otázok ohľadom vrátenia tovaru, nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.