Vrátenie tovaru do 30 dní

 

Doručili sme vám tovar, ktorý vám nevyhovuje alebo s ním jednoducho nie ste z nejakého dôvodu spokojní? Snažíme sa o maximálnu starostlivosť a zodpovednosť voči všetkým našim objednávkam, pretože vieme, aké nepríjemné je, keď z vášho nákupu nemáte radosť. Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov, ktorí si u nás nájdu nielen kvalitný tovar, ale aj skvelú službu. Preto sme pripravení ihneď vyhovieť vašim požiadavkám týkajúcich sa vrátenia tovaru.

Ak chcete tovar reklamovať, informácie nájdete na stránke Reklamácia tovaru.

Všetci naši zákazníci majú možnosť vrátiť tovar v rozšírenej lehote do 30 dní od prevzatia, bez udania dôvodu. Avšak, veľmi si ceníme vašu úprimnosť a budeme radi, ak nám poskytnete spätnú väzbu, ktorá nám pomôže v neustálom zlepšovaní.

 

Aké sú podmienky vrátenia tovaru? 

 1. Tovar musí byť kompletný.
 2. Tovar nesmie byť použitý ani poškodený.
 3. Poštovné za vrátenie tovaru hradí zákazník. Odporúčame poistiť vrátený tovar na sumu zodpovedajúcu jeho hodnote.
 4. Tovar nesmie byť poslaný na dobierku, takáto zásielka nebude z našej strany prijatá.

  

Aký je postup vrátenia tovaru?

 1. Stiahnutie si formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy vo formáte EXCEL alebo PDF
 2. Vytlačte formulár
 3. Vyplňte formulár a podpíšte – budeme radi, ked’ uvediete aj dôvod vrátenia, nech vieme, čo ďalej zlepšiť
 4. Ideálne ak pripojíte daňový doklad – faktúru
 5. Formulár a faktúru vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať vrátený tovar. Zásielku treba zabaliť tak, aby obal dostatočne chránil tovar a zabránil poškodeniu počas prepravy.
 6. Odošlite na našu adresu- klasickým spôsobom, samozrejme bez dobierky. Adresa: TOVA EU, s.r.o., Mojmírova 2101/4, 955 01 Topoľčany
 7. Pre urýchlenie celého procesu, budeme radi ak nám vopred pošlete informáciu o vrátení tovaru na adresu eshop@enebire.sk

 

Ako rýchlo dostanete peniaze späť?

Vašu požiadavku na vrátenie tovaru vyriešime v najrýchlejšom možnom čase, najneskôr však do 5 pracovných dní od doručenia tovaru k nám. Tovar si po doručení k nám skontrolujeme a následne pokračujeme v procese vrátenia kúpnej ceny na Váš účet. Po splnení všetkých uvedených podmienok kúpnu cenu na Váš bankový účet zašleme najneskôr do 10 pracovných dní po fyzickom obdržaní zásielky.

 

Viac informácií

Zhrnuli sme základné informácie. Ak však máte akékoľvek otázky týkajúce sa vrátenia tovaru, neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek. Okrem toho máte k dispozícii podrobné Obchodné podmienky, kde nájdete kompletné informácie.

 

Váš enebire tím