Ceny poštovného

 

V enebire kladieme dôraz na to, aby sme vám poskytli nielen najkvalitnejšie výživové doplnky, ale aj bezproblémový proces ich doručenia. Sme presvedčení, že rýchlosť a spoľahlivosť sú kľúčovými aspektami, na ktorých stojíme. Prvý aspekt máme pevne v našich rukách, druhý ovplyvňujeme výberom spoľahlivých partnerov v doprave.

 

Cena je vždy dôležitá

Dodanie tovaru v Slovenskej republike

Prepravca   Služba    Cena
Slovak parcel service Balíkovo, Alzabox     2,70€
Slovak parcel service Kuriér SPS   5,30€
Packeta  Z-Point, Z-Box    3,70€
Packeta   SK Packeta Home HD 5,40€
Osobný odber*   ZADARMO

*Tovar musí byť uhradený vopred. Môžete si ho vyzdvihnúť na adrese:  Odbojárov 545, Tovarníky 955 01, PO - PIA v čase 8:00 - 14:30 hod. (11:00 - 11:30 obedná prestávka) 

Spôsoby platby

On-line platba kartou ZADARMO
On-line bankový prevod ZADARMO
Prevodom ZADARMO
Dobierkou   1,20€

  

Dodanie tovaru do Českej republiky

Prepravca Služba Cena
Slovak parcel service Kurýr SPS 7,80€
Dobierka 1,50€

  

Objednáte do 12:00, odošleme ešte v ten istý deň 

Ak vaša objednávka príde do 12:00, môžeme vám garantovať, že výživové doplnky  budú odoslané ešte v ten istý deň. Zaviedli sme špeciálny servis, vďaka ktorému odoslanie tovaru nikdy netrvá dlhšie ako 23 hodín*, od potvrdenia objednávky a pripísaní platby na účet (v prípade platby vopred). Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste dostali vaše obľúbené produkty čo najrýchlejšie. V prípade akejkoľvek nejasnosti alebo problému s vašou objednávkou vás okamžite kontaktujeme a situáciu riešime bezodkladne. Dodanie objednávky do Českej republiky trvá 2 - 3 pracovné dni.

*Túto službu vieme garantovať počas pracovných dní.

  

Zodpovedné balenie s ohľadom na životné prostredie

Súčasťou ceny poštovného je nielen doprava, ale aj balné, preto všetky zásielky starostlivo balíme s cieľom ochrániť výživové doplnky pred poškodením počas prepravy. Sme oddaní nielen vašej spokojnosti, ale aj udržateľnosti nášho balenia. Používame ekologické riešenia, ako sú papierové krabice, kompostovateľná výplň z kukuričného škrobu a recyklovateľné lepiace pásky. Každé balenie nesie naše úsilie o kvalitu a starostlivosť, aby ste dostali tovar v perfektnom stave a aby sme minimalizovali negatívny dopad na životné prostredie.

  

Logistika pod kontrolou 

Zabezpečiť logistiku tovaru z e-shopu na najvyššej úrovni je náročnou úlohou a predstavuje samostatnú výzvu. Naše výživové doplnky odchádzajú priamo z nášho expedičného skladu, kde sú do poslednej chvíle v kontrolovanom prostredí. Vďaka tomu sme schopní garantovať prvotriednu kvalitu a nadštandardnú rýchlosť dodania.

 

Ak sa vyskytne problém, neváhajte nás kontaktovať

Aj keď veríme, že doručenie prebehne hladko podľa našich štandardov, vaša spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. Ak ste si v procese doručenia všimli niečo, čo by sme mohli zlepšiť, máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Vaše názory nám pomáhajú neustále sa zlepšovať a poskytovať vám ešte lepšie služby.

enebire je tu pre vás nielen pre predaj produktov, ale aj pre zabezpečenie vašej spokojnosti s celým procesom nákupu.

Ďakujeme za dôveru, ktorú nám dávate!

 

Váš enebire tím