O nás

Enebire-dr Gabriela Tovy-foto-02Počas 45-ročnej liečiteľskej praxe dr. Gabriely Tovy bol a je najčastejšou sťažnosťou jej pacientov  nedostatok energie a prosba ju posilniť – ozdraviť. To podnietilo jej záujem vytvoriť pre seba, a predovšetkým pre svojich pacientov produkt, ktorý by dokázal dodať zdravú prírodnú energiu.

Na základe zúročenia dlhoročných skúseností s využívaním osobitých účinkov prírodných látok sa jej podarilo vyvinúť a v laboratórnych podmienkach pripraviť unikátny výživový doplnok, zabezpečujúci komplexný prísun pre život potrebnej energie vo forme spreja. Vďaka dr. Tove sa zrodil produkt, ktorý pomôže skvalitniť život každého z nás.

Pre jedinečný produkt sa snažila vytvoriť názov v spolupráci s renomovanou agentúrou, ktorý by reprezentoval hodnoty výrobku. ENEBIRE je zložením slov EXTRA ENERGY BY NATURE, čo v preklade do slovenského jazyka znamená extra energia z prírody. Toto označenie vystihuje podstatu kvality a zloženia výrobku.

 

Technológia výroby

Enebire energy sprej je vyrobený z prírodných zdrojov prostredníctvom bioenergetickej úpravy Toviom®, čo je patentovaná špeciálne upravená koncentrovaná forma prírodnej energie získanej bioenergetickou magnetizáciou, ktorá podporuje molekulárne štiepenie vody obsiahnutej v použitých prírodných zdrojoch, pričom dochádza k vzniku molekulárneho vodíka s extrémne malými molekulami. Tie ľahko prechádzajú bunkovými stenami a molekulárny vodík tak môže pôsobiť priamo na bunkovej úrovni.

Vystavenie prírodných zdrojov vonkajšiemu magnetickému poľu Tovia® zvyšuje účinnosť zložiek v produktoch Enebire energy, upravuje látkovú výmenu a znásobuje ich antioxidačný potenciál, vďaka čomu pomáha odstrániť z organizmu voľné kyslíkové radikály, znížiť oxidačný stres a posilniť tak imunitu. Očisťovaním organizmu od voľných radikálov originálny proces Tovizácie® znásobuje energetický potenciál prípravkov Enebire energy a priaznivo tak ovplyvňuje vitalitu organizmu.

Východiskovou prírodnou surovinou na výrobu Enebire energy spreja je extrakt kávovníka Robusta, ktorý v prvej fáze výrobného procesu prechádza osobitou úpravou – špeciálnym mechanickým extrahovaním tukových zložiek. Tie sa následne procesom Tovizácie® nasycujú Toviom®, vďaka čomu sa mnohonásobne zosilňuje prirodzený povzbudzujúci účinok kofeínu v prípravkoch Enebire energy. Obohacovanie výrobkov Toviom® iniciuje zmenu procesu uvoľňovania kofeínu do organizmu – podnecuje jeho postupné pozvoľné uvoľňovanie do tela, čím sa stáva vhodným na každodenné používanie bez vedľajších účinkov.

 

Galéria z výroby

 

 

enebire-vyrobne objekty