O nás

 

enebire: Inovatívne riešenia pre vaše zdravie a život

enebire je značka, ktorá vznikla v roku 2015 založením spoločnosti TOVA EU, s.r.o. na Slovensku a neskôr v roku 2019 vznikla jej dcérska spoločnosť TOVA International v Amerike. Sme rodinný trojlístok, ktorý spojila myšlienka priniesť na trh inovatívne prírodné produkty vyrobené na základe viac ako 45-ročných skúseností a praxe Dr. Gabriely Tova, ktorá bola vždy orientovaná na alternatívnu medicínu. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti enebire je výroba účinných a energetických sprejov a širokého spektra výživových doplnkov, ktorých podstatou sú len prírodné zložky. Našim cieľom je, ponúknuť  ľuďom kvalitné výrobky, ktoré skutočne účinkujú a pomáhajúAko hovorí Dr. Tova: "Náš prístup k zdraviu a životu je založený na hľadaní zmyslu života v túžbe urobiť druhých ľudí šťastnými. Vtedy sa stáva pocit šťastia permanentnou súčasťou nášho života."

 Zakladatelia2

Naša filozofia

V enebire si uvedomujeme hodnotu zdravia a jeho vplyvu na šťastný život ľudí. Preto hľadáme spôsoby, ako ho zlepšiť, aby ľudia mohli žiť plynule, hodnotne, plodne a činorodo. Veríme, že zdravie je predpokladom plnohodnotného a hlbokého života a preto sa snažíme otočiť pohľad ľudí na zdravie a prístup k nemu. Nie je totiž dôležité, ako dlho žijeme, ale ako kvalitne žijeme. A práve táto voľba je v našich rukách.

Naša filozofia v enebire sa zameriava na otáčanie postojov k zdraviu. Veríme, že zdravie je možné mať pod kontrolou. Udržiavaním aktívneho prístupu k zdraviu a životným hodnotám pomáhame ľuďom posilniť ich schopnosť ponoriť sa do života hlbšie a udržať si jeho plynulosť. Rovnováha nie je niečo, čo nájdeme, ale niečo, čo si postupne vytvárame. S takouto myšlienkou tvoríme aj naše produkty.

 O nás

Naša cesta

Pri výrobe produktov enebire používame špeciálnu metódu s názvom TOVIUM® method. Táto metóda spočíva v proporčnom vytváraní obsahu produktov z prírodných zložiek a separácii nevhodných komponentov v týchto zložkách. Následne dochádza ku kompenzácii žiaducich zložiek, čo vedie k najlepšiemu možnému absorpčnému účinku funkčných látok. Týmto procesom sa zabezpečí ich maximálna vstrebateľnosť a účinnosť.

Misia spoločnosti enebire je jasná - chceme prostredníctvom vyvážených prírodných produktov otočiť a udržať činorodý postoj ľudí k zdraviu a životu. Sme známi svojou TOVIUM® method, ktorá mení pohľad ľudí na zdravie a vytvára rovnováhu nielen v našich výrobkoch, ale aj v živote našich spotrebiteľov.

Náš cieľ

enebire sme si stanovili ambiciózny cieľ stať sa vyhľadávanou a obľúbenou značkou doplnkov výživy, ktorá sa zameriava na optimálnu formu pre absorpciu funkčných látok. Naše úsilie je venované tomu, aby každý jednotlivý človek mohol dosiahnuť zdravý a plnohodnotný život s cieľom získať maximálnu plynulosť a spokojnosť.

Misenka+auto