Doprava a platba

V našom e-shope vieme, že rýchlosť je kľúčovým faktorom pri online nákupe. Preto sme zaviedli špeciálny servis, vďaka ktorému Vám tovar odosielame do 23 hodín* od potvrdenia objednávky a pripísania platby na účet (pri platbe vopred). Nechceme, aby ste museli dlho čakať na svoje obľúbené produkty.

Naša rýchla expedičná služba zabezpečuje, že vaša objednávka bude pripravená a odoslaná čo najrýchlejšie. Vďaka tejto službe si môžete byť istí, že tovar dorazí k Vám v najkratšom možnom čase. Sme hrdí na našu spoľahlivosť a snažíme sa urobiť online nakupovanie čo najjednoduchším a pohodlnejším pre našich zákazníkov.

Okrem rýchleho odosielania tiež ponúkame viacero možností platby, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vašim potrebám. Môžete platiť kartou cez platobnú bránu (okamžité pripísanie platby), alebo aj online platobným prevodom (platba sa pripíše do 24 hodín), štandardným prevodom (platba sa pripíše za cca 2 dni), alebo klasickou dobierkou (zaplatíte pri prebratí tovaru). Vaša spokojnosť a bezpečie sú pre nás na prvom mieste.

Dôverujte nám a nakupujte na www.enebire.sk, kde spojíte pohodlie, rýchlosť a bezpečnosť v jednom. Vaše online nákupy sú pre nás dôležité a robíme všetko pre to, aby ste boli spokojní.

 *Túto službu vieme garantovať počas pracovných dní.

 

Slovensko

Spôsoby dopravy

Spôsoby platby

 

Česká republika

Spôsoby dopravy

Spôsoby platby