Energetické spreje Enebire

IKONA_100bio IKONA_zvysuje_koncentraciu IKONA_zvysuje_vykon IKONA_rychly_nastup

 

Vyberte si príchuť

 

PRICHUTE_kava

Veľa v malom

Kávové zrnko je dôkaz toho, že aj v malom sa môže ukrývať veľa. My v Enebire máme radi veľké veci, aj keď na prvý pohľad tak vôbec nevyzerajú. Vyťažili sme z kávovníka to najlepšie a najzdravšie, aby sme to ukryli do elegantného spreja s výťažkami z kávovníka, ktorý sa stane obľúbenou súčasťou Vášho života. Enebire ponúka prírodnú formu energie pre každodenné posilnenie tela a mysle bez vedľajších účinkov, ktorá sa v organizme uvoľnuje dlhodobo a rovnomerne.

CTA-chcem-to-vyskusat

Príchute čisto z prírody

Príroda ukrýva poklady, ktoré od pradávna liečia, uzdravujú a napomáhajú našej duševnej aj fyzickej kondícii. Táto naturálna forma energie je pre náš organizmus najzdravšia a najprirodzenejšia. V Enebire sme skúmali a vybrali rôzne druhy rastlín, bylín a superpotravín, aby sme pre Vás vybrali tie najcennejšie mikronutrienty, ktoré posilnia Vaše telo aj myseľ bez vedľajších účinkov

Enebire energy sprej Coconut je vyrobený z prírodných zdrojov – extraktu kávovníka Robusta a z bio kokosového cukru na podporu Vašej mentálnej aj fyzickej rovnováhy.

Chcem to ochutnať

PRICHUTE_kokos

 

 

Pre koho je Enebire?

Enebire energy sprej je vhodný pre každého. Odporúčame ho ľuďom so sedavým zamestnaním, administratívnym a riadiacim pracovníkov, ktorí potrebujú nájsť fokus a energiu počas náročných dní. Výborne sadne aj študentom pri príprave na skúšky na doplnenie energie a mentálnu jasnosť. Vyhovuje aj cestujúcim či šoférom, ktorý potrebujú sústredenie a koncentráciu na dennej báze.

Nepochybne ho ocenia aj športovci, keďže pozitívne vplýva na posilnenie energie, pozornosti a koordinácie pohybov. V neposlednom rade ho ocenia ženy a mamy, ktorým pomáha zvládať neraz náročné dni a noci s deťmi.

PRE_KOHO_sportovci PRE_KOHO_studenti PRE_KOHO_pracanti

 

Certifikáty

 eu-organic_farming_logo_en-1-300x150

SK-BIO-003
Poľnohospodárstvo mimo EÚ

 

 

Prírodná sila energie

Enebire je zdravá prírodná forma energie s dlhotrvajúcim, rovnomerným účinkom, ktorá prirodzene aktivizuje fyzickú a duševnu silu človeka.

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité dodávať telu pokojnú a vyrovnanú prírodnú energiu, ktorá pomôže zvládať každodenný pracovný, ako aj športový výkon.  Enebire je vaším každodenným pomocníkom pri dosahovaní krátkodobých i dlhodobých cieľov. Táto nepretržite a rovnomerne pôsobiaca energia je dostatočne SILNÁ pre mužov a zároveň JEMNÁ pre ženy.