Vitaminový balíček, podpora vitality

Balíček, ktorý vás prebudí k životu a posilní vašu celkovú VITALITU! Naša kolekcia výživových doplnkov je starostlivo zložená tak, aby vám dodala energiu, posilnila imunitný systém a zlepšila váš spánok. S naším balíčkom máte všetko, čo potrebujete na dosiahnutie optimálneho zdravia a vitality.

Magnézium Bisglycinate

Vyhnite sa únave a kŕčom, zmiernite stres a udržujte rovnováhu elektrolytov s ľahko stráviteľným magnéziom bisglycinátom. Podporuje zdravý spánok, správne fungovanie svalov, nervového systému a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamín D3 + K2 s postupným uvoľňovaním

Zabezpečte si optimálne hladiny vitamínu D3 a K2, ktoré podporujú vstrebávanie vápnika, silné kosti, optimálny krvný tlak a zdravú činnosť srdca a imunitného systému. Tento synergický duet vitamínov sa uvoľňuje postupne, čím zabezpečuje dlhotrvajúce benefity pre vaše zdravie.

Vitamín C so šípkami a bioflavonoidmi s postupným uvoľňovaním

Posilnite svoj imunitný systém pomocou vitamínu C a výťažku zo šípok, ktoré pôsobia ako silné antioxidanty. Bojujte proti voľným radikálom, zachovajte si mladistvý vzhľad a udržujte svoje telo v optimálnom stave.

Omega-3

Podporte zdravie srdca, mozgu a kĺbov s naším kvalitným zdrojom omega-3 mastných kyselín. Získajte esenciálne živiny, ktoré váš organizmus potrebuje pre aktívny životný štýl.

Probiotiká v gastrorezistentných kapsulách

Zdravé trávenie a silný imunitný systém začínajú v črevách. Udržujte zdravú črevnú mikroflóru a posilnite svoj tráviaci systém s našimi probiotikami v špeciálnych gastrorezistentných kapsulách, ktoré dodávajú prospešné baktérie presne tam, kde ich telo potrebuje.

ŠPECIÁLNY BONUS:

Sleep sprej na spanie

Mať kvalitný spánok je kľúčové pre optimálnu vitalitu. Náš Sleep sprej kombinuje prírodné extrakty na podporu relaxácie a hlbokého spánku, zabezpečujúc vám osviežujúci oddych každú noc.

S týmto komplexným balíčkom výživových doplnkov máte v rukách recept na zvýšenie svojej celkovej vitality. Zlepšite svoje zdravie a žite plnohodnotný život s našimi kvalitnými prípravkami!

štandardná cena: 74 € –10 % 66,60 € / ks
Dostupnosť: Skladom
Vitaminový balíček, podpora vitality
Vitaminový balíček podpora vitality
Akcia
ZADARMOZADARMO 74 € –10 %

Podrobný popis

Balíček NA VITALITU obsahuje:

1 ks  Magnézium Bisglycinate s postupným uvoľňovaním

Horčík (magnézium) je jedným z kľúčových minerálov potrebných pre správnu funkciu ľudského organizmu. ENEBIRE Magnézium je vyrobené v chelátovej forme, vďaka čomu ho telo akceptuje a má preto vysokú vstrebateľnosť. Zabezpečuje správne fungovanie nervového a kardiovaskulárneho systému, redukuje pocity únavy, vyčerpania, bolesti hlavy a podráždenosti.  V balení je 120 kapsúl.

1 ks  Vitamín D3&K2 s postupným uvoľňovaním

Synergická kombinácia esenciálnych vitamínov D3 a K2, blahodarne pôsobí na pohybový aparát. Stimuluje imunitný systém, udržiava kosti, zuby a tkanivo v dobrej forme a taktiež dobre pôsobí na fungovanie svalov. V balení je 60 kapsúl.

1ks  Vitamín C so šípkami a bioflavonoidmi s postupným uvoľňovaním

Vitamín C je dôležitý vitamín pre ľudský organizmus. V ľudskom organizme sa uchováva iba krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní. Preto sa odporúča užívať ho na dennej báze. Produkt je obohatený o citrusové bioflavonoidy a šípky čím zlepšuje absorpciu a účinnosť vitamínu C. V balení je 60 kapsúl.

1 ks  Omega 3

Omega 3 sú mastné kyseliny, ktoré tvoria nevyhnutnú súčasť zdravého životného štýlu, sú potrebné pre správne fungovanie organizmu a metabolizmu človeka. ENEBIRE Omega 3 obsahuje kyselinu Dokosahexaenovu (DHA), kyselinu Eikosapanaenovu (EPA) a vitamín E. V balení je 120 kapsúl.

1ks  Probiotiká v gastrorezistentných kapsulách

Zdraviu prospešné baktérie, PROBIOTIKÁ, sú živé mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre. Počet kmeňov baktérií zohráva dôležitú úlohu a je dôležitejší ako samotný počet baktérií. Určité kmene a baktérie pôsobia synergicky. Vytvárajú tak ideálnu kombináciu, vďaka ktorej dochádza k zvýšenej intenzite účinku. V balení je 60 kapsúl.

1 ks  Sleep sprej na spanie

ENEBIRE Sleep je sprej na spanie s obsahom prírodných látok, aby ste sa cítili pokojnejšie a lepšie spali. Obsahuje synergickú kombináciu prírodných látok - telu vlastný hormón melatonín, aminokyselinu teanín a bylinné extrakty z levandule lekárskej a mučenky. Pomáha znižovať stres a úzkosť, navodzuje psychické uvoľnenie a pôsobí sedatívne, čím prispieva k skráteniu času potrebného na zaspávanie a zlepšuje kvalitu spánku. Určený pre tých, ktorí trpia stresom, úzkosťou, nespavosťou a problémami so spánkom. Vhodný aj pri jet-lagu. Jednoduché použitie a rýchly nástup účinku - prípravok nastriekajte do úst, čím sa rýchlo vstrebe. Obsah spreju možno znovu naplniť pomocou ENEBIRE Sleep kvapiek na spanieObjem 8 ml - 112 streknutí.

Pri výrobe týchto produktov bola použitá TOVIUM® metóda, ktorá zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť a využiteľnosť.

 

AKO UŽÍVAŤ

Sprievodca kombinovaním jednotlivých výživových doplnkov pre optimálne výsledky:

Ráno:

Vitamín C so šípkami a bioflavonoidmi:  1 kapsula s jedlom pre posilnenie imunity a ochranu tela pred škodlivými voľnými radikálmi.

Magnézium Bisglycinate s postupným uvoľňovaním: 2 kapsule po raňajkách pre uvoľnenie stresu a udržanie optimálnej rovnováhy elektrolytov.

Vitamín D3 + K2 s postupným uvoľňovaním: 1 kapsula pre podporu obranyschopnosti a zdravie kostí, poskytuje energiu na začiatok dňa.

Omega-3: 2 kapsule pre optimálne fungovanie srdca a podporu zdravého mozgu počas dňa

Na obed:

Probiotiká v gastrorezistentných kapsulách: 2 kapsule pred alebo po chutnom obede, aby podporili zdravú črevnú mikroflóru.

Vitamín C so šípkami a bioflavonoidmi: 1 kapsula pre udržanie imunity počas dňa

Večer:

Magnézium Bisglycinate s postupným uvoľňovaním: 2 kapsule pred skvelou večerou, pre uvoľnenie stresu a pohodu pred spaním.

Omega-3: 2 kapsule na podporu a regeneráciu zdravia srdca a mozgu, ako príprava na pokojný spánok.

SLEEP sprej:  8 streknutí pred spaním do úst, aby ti pomohol relaxovať a zabezpečil kvalitný spánok a regeneráciu.

Takto kombinujte výživové doplnky, aby ste dosiahli synergetické účinky na vitalitu a celkové zdravie. Dodržiavajte odporúčané dávky a v prípade, že máte akékoľvek špecifické zdravotné problémy alebo užívate lieky, konzultujte s lekárom pred začatím tohto režimu doplnkov. Pamätajte, že individuálne potreby môžu byť rôzne, a preto je dôležité byť v súlade so svojím telom a prípadne prispôsobiť dávky podľa potreby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: