GREEN FLOW energetický sprej

Príchuť produktu: Horká chuť kávy osladená kokosovým cukrom s nízkym glykemickým indexom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
8.6.2023
14,90 € / ks
GREEN FLOW energetický sprej
GREEN FLOW energetický sprej 01
Novinka
Doprava zadarmo
Sme výrobca
Sme výrobca.
Vyrábame z najkvalitnejších surovín.
Extra zľavy.
Extra zľavy
a darčeky verným zákazníkom.

enebire-green flow na bikePrírodná forma energie pre každodenné posilnenie tela a mysle bez vedľajších účinkov, ktorá sa v organizme uvoľnuje dlhodobo a rovnomerne.

  • ZLEPŠUJE POZORNOSŤ A SÚSTREDENOSŤ

  • ZLEPŠUJE FYZICKÝ VÝKON

Produkt je vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním, administratívnych a riadiacich pracovníkov,študentov, cestujúcich či šoférov. Ocenia ho aj športovci, keďže pozitívne vplýva na posilnenie energie, pozornosti a koordinácie.

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 4 streky 4x denne, neodporúča sa prekročiť povolenú dennú dávku kofeínu 300 mg/deň

Aplikácia: 4 streky pod jazyk nechať absorbovať 10 sekúnd a následne prehltnúť. Žiadaný účinok sa dostaví v priebehu 3 až 5 minút. Pred použitím potriasť.

Počet dávok na balenie: 28 dávok = jedno balenie na týždeň.

 

IKONA_balenie IKONA_bez_kalorii IKONA_rychly_nastup IKONA_vyrobene_na_SK IKONA_zvysuje_koncentraciu IKONA_zvysuje_vykon IKONA_100bio

  • Pôsobí dlhodobo a rovnomerne
  • Praktické balenie
  • Nepreťažuje a nepresiľuje organizmus
  • Nie je návykový
  • Bez vedľajších účinkov
  • Vyrobené na Slovensku

Špeciálnu pozornosť sme venovali forme a použitiu dávkovacieho spreja, aby vyhovoval životným potrebám moderného človeka. Flakón je teda dizajnovo štýlový a minimalisticky, funkčne ovládaný jednou rukou, malých rozmerov, hygienický, vhodný pre použitie na cestách, doma, v zamestnaní, pri profesionálnom a amatérskom športe.

recyklacia-enebire

 

Technológia výroby

Enebire energy sprej je vyrobený z prírodných zdrojov prostredníctvom bioenergetickej úpravy Toviom®, čo je patentovaná špeciálne upravená koncentrovaná forma prírodnej energie získanej bioenergetickou magnetizáciou, ktorá podporuje molekulárne štiepenie vody obsiahnutej v použitých prírodných zdrojoch, pričom dochádza k vzniku molekulárneho vodíka s extrémne malými molekulami. Tie ľahko prechádzajú bunkovými stenami a molekulárny vodík tak môže pôsobiť priamo na bunkovej úrovni.

Vystavenie prírodných zdrojov vonkajšiemu magnetickému poľu Tovia® zvyšuje účinnosť zložiek v produktoch Enebire energy, upravuje látkovú výmenu a znásobuje ich antioxidačný potenciál, vďaka čomu pomáha odstrániť z organizmu voľné kyslíkové radikály, znížiť oxidačný stres a posilniť tak imunitu. Očisťovaním organizmu od voľných radikálov originálny proces Tovizácie® znásobuje energetický potenciál prípravkov Enebire energy a priaznivo tak ovplyvňuje vitalitu organizmu.

Návod na použitie spreja:

Návod na vyčistenie spreja:

Návod na naplnenie prázdneho spreja:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Energetické spreje
Príchuť: Horká chuť kávy s kokosom
? Dávkovanie: 4 streky 4x denne
Obsah balenia: 8 ml
Energetická hodnota: 35,37kcal
Zloženie: Prírodný kofeín a kokosový cukor

Používanie

Video o produkte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
19x
4
32x
3
43x
2
40x
1
13x
Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
Otázka 6.9.2022 17:24
Dobrý deň, kde nájdem zloženie tohto produktu a aj ostatných? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Otázka 7.9.2022 09:33
Dobrý deň Fedor, zloženie tohto produktu ako aj ostatných nájdete na karte produktu v popise. (v časti dodatočné parametre)
Otázky 29.6.2022 13:17
Môžem sa spýtať, ako mi bude v tele vznikať molekulárny Vodík a ako konkrétne to bude pôsobiť na bunkovej úrovni ? Ja som myslel že Vodík plus Kyslík vzniká raketové palivo ale celkom to dáva zmysel s tým vašim marketingom, energiu mi to dodá
Odpovedať
Otázky 12.7.2022 07:23
„Dobrý deň, Róbert, potešila nás Vaša spätná väzba – molekulárny vodík sa Vám dostane do tela prostredníctvom špeciálnej patentovanej bioenergetickej metódy molekulárneho štiepenia vody obsiahnutej v použitom prírodnom zdroji. Molekulárny vodík ako najmenšia molekula vo vesmíre dokáže prenikať hlboko do buniek, kde sa iné antioxidanty nedostanú. Tento najsilnejší antioxidant preniká až do mitochondrií a selektívne likviduje škodlivé voľné radikály tak, že reaguje s kyslíkom z jedného z najnebezpečnejších voľných radikálov, hydroxylových radikálov (OH) za vzniku vody, ktorú telo vylúči dýchaním a močením. Tento proces poskytuje tak organizmu silnú ochranu pred oxidačným stresom, pomáha človeku načerpať silnú dávku energie a podporiť vlastné regeneračné schopnosti organizmu. So želaním množstva energie podporujúcej Vaše skvelé mentálne i fyzické zdravie Gabriela Tova“