Balenie 6 ks GREEN FLOW energetický sprej

Príchuť produktu: Horká chuť kávy osladená kokosovým cukrom s nízkym glykemickým indexom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
8.6.2023
89,40 € –13 % 78 € / ks 13 € / 1 ks
Balenie 6 ks GREEN FLOW energetický sprej
sada biela 6
Novinka
Doprava zadarmo 89,40 € –13 %
Sme výrobca
Sme výrobca.
Vyrábame z najkvalitnejších surovín.
Extra zľavy.
Extra zľavy
a darčeky verným zákazníkom.

enebire-green flow sprej sadaPrírodná forma energie pre každodenné posilnenie tela a mysle bez vedľajších účinkov, ktorá sa v organizme uvoľnuje dlhodobo a rovnomerne.

  • ZLEPŠUJE POZORNOSŤ A SÚSTREDENOSŤ

  • ZLEPŠUJE FYZICKÝ VÝKON

Produkt je vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním, administratívnych a riadiacich pracovníkov,študentov, cestujúcich či šoférov. Ocenia ho aj športovci, keďže pozitívne vplýva na posilnenie energie, pozornosti a koordinácie.

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 4 streky 4x denne, neodporúča sa prekročiť povolenú dennú dávku kofeínu 300 mg/deň

Aplikácia: 4 streky pod jazyk nechať absorbovať 10 sekúnd a následne prehltnúť. Žiadaný účinok sa dostaví v priebehu 3 až 5 minút. Pred použitím potriasť.

Počet dávok na balenie: 28 dávok = jedno balenie na týždeň

 

 

Technológia výroby

Enebire energy sprej je vyrobený z prírodných zdrojov prostredníctvom bioenergetickej úpravy Toviom®, čo je patentovaná špeciálne upravená koncentrovaná forma prírodnej energie získanej bioenergetickou magnetizáciou, ktorá podporuje molekulárne štiepenie vody obsiahnutej v použitých prírodných zdrojoch, pričom dochádza k vzniku molekulárneho vodíka s extrémne malými molekulami. Tie ľahko prechádzajú bunkovými stenami a molekulárny vodík tak môže pôsobiť priamo na bunkovej úrovni.

Vystavenie prírodných zdrojov vonkajšiemu magnetickému poľu Tovia® zvyšuje účinnosť zložiek v produktoch Enebire energy, upravuje látkovú výmenu a znásobuje ich antioxidačný potenciál, vďaka čomu pomáha odstrániť z organizmu voľné kyslíkové radikály, znížiť oxidačný stres a posilniť tak imunitu. Očisťovaním organizmu od voľných radikálov originálny proces Tovizácie® znásobuje energetický potenciál prípravkov Enebire energy a priaznivo tak ovplyvňuje vitalitu organizmu.

Návod na použitie:

Návod na vyčistenie spreja:

Návod na naplnenie prázdneho spreja:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Energetické spreje
Príchuť: Horká chuť kávy s kokosom
? Dávkovanie: 4 streky 4x denne
Obsah balenia: 6 x 8 ml
Energetická hodnota: 35,37kcal
Zloženie: Prírodný kofeín a kokosový cukor

Použitie

Video o produkte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: